Де купити акції українських підприємств

Опубликовано Январь 20th, 2016

Після того як криза минула, багато жителів України стали замислюватися про можливість придбання додаткового заробітку без докладання фізичних зусиль. На сьогоднішній день населення країни все частіше вирішується на придбання акцій підприємств для отримання прибутку. Однак не всі знають, де купити акції українських підприємств і як це зробити.

Де купити акції українських підприємств

Де купити акції українських підприємств

Так де купити акції в Україні?

На сьогодні дуже популярною процедурою є інтернет-трейдинг — процес купівлі-продажу акцій підприємств через Інтернет. Можна також назвати це технологією управління капіталом: особистими коштами, коштами інвестиційних компаній і страхових фірм, а також банківських установ і юридичних осіб.

Через Інтернет може проходити торгівля акціями та облігаціями. Ведеться така торгівля через інтернет-брокера, який є професійним учасником фондового ринку і повинен мати ліцензію на брокерську діяльність і все необхідне програмне забезпечення.

Інтернет служить засобом зв’язку між брокером та інвестором. Таким чином, інтернет-трейдинг — це швидкий і оперативний процес, що дозволяє за допомогою сучасних комунікативних засобів зробити процес ще зручніше, ніж за допомогою телефону або при використанні паперової документації. Тепер, задавшись питанням, де купити акції українських підприємств, ви будете знати, що зробити це можна в Інтернеті, навіть не виходячи з дому.

Розібравшись з тим, де купити акції в Україні, постає питання, як це зробити.

Для початку вам варто вибрати кількох людей, що торгують цінними паперами. В їх ролі можуть виступати як банки, так і спеціалізовані компанії, які мають відповідну ліцензію.

Далі потрібно призначити зустріч з менеджером одного з торговців і отримати докладну консультацію щодо будь-яких питань про покупку акцій.

Отримайте інформацію щодо поточної ситуації на ринку і дізнайтеся, які саме акції можуть стати вигідним придбанням, на думку менеджера. Порівняйте інформацію, отриману від представників кількох компаній.

Перегляньте інформацію про котирування акцій на українських інтернет-ресурсах.

Виберіть кращого торговця і визначитеся з вигідними для вас акціями, підпишіть договір і уладьте всі формальності пов’язані з його оформленням.

Перерахуйте торговцю необхідну суму грошей, після чого акції будуть нараховані на ваш рахунок.

Таким чином, володіючи інформацією про те, де купити акції в Україні, можна легко і швидко придбати пакет акцій, не докладаючи до цього особливих зусиль.Добавить комментарий