Стартап, проект, інвестиції — відкрити кінотеатр в невеликому містечку

Опубликовано Февраль 17th, 2016

Стартап, проект, інвестиції — відкрити кінотеатр з функцією 3D в невеликому містечку — цілком нормальна ідея, якщо вам набридло кожен день ходити на роботу, звітувати перед начальником, з тугою чекати п’ятницю …

Російська версія статті

Російська версія статті

Стартап, проект, інвестиції - відкрити кінотеатр в невеликому містечку

Отримати фінансову свободу і незалежність мрія кожної нормальної людини. Шляхів вирішення безліч, в інтернеті можна знайти пропозиції: торгувати на форекс, продавати інфопродукти, створювати сайти і т.п. Це онлайн, а от реальних пропозицій, нормального бізнесу з невеликим стартовим капіталом, не так вже й багато, особливо, якщо вас не цікавлять пропозиції типу — розвести свиней на балконі, шиншилові ферма в гаражі, стабільний заробіток на зборі якийсь хр …

Тепер подивіться навколо, якщо ви житель маленького містечка, куди ви можете піти відпочити з дівчиною, з дітьми і т.п. Зазвичай, в такому містечку кілька ресторанів, кафе, дискотека і все … Кінотеатр якщо і був, то там давно прекрасно працює будь-якої торговий центр — його вбив навіть не криза, він закрився раніше. Саме тому, відкриття кінотеатру з функцією 3D має спрацювати. Конкуренції нуль, завжди є невелика клієнтура. Отже, як організувати бізнес?

<! — More ->

Відкриття кінотеатру в маленькому місті або великому
У великому місті, де населення більше 150 тис чоловік, відкрити кінотеатр з функцією 3D здається набагато вигідніше, але, це тільки на перший погляд. У великих містах все ніші поділені і зайняті, включаючи і кінотеатри. Та й грошей на стартап буде потрібно набагато більше. Ціни на нерухомість і її оренда дорожче, конкуренція вище, в загальному, вкласти гроші в міні кінотеатр в невеликому містечку краще.

Провести аналіз попиту, вибрати приміщення під міні кінотеатр, проаналізувати пропозиції конкурентів (якщо вони є), оцінити бюджет, зробити бізнес-план і можна починати роботи по відкриттю кінотеатру з функцією 3D.

У великих містах для кінотеатру потрібно вибирати приміщення в бізнес центрах, торгово-розважальних підприємствах або в окремо розташованих будинках, бажано в місцях з хорошим трафіком потенційних відвідувачів.

У маленьких містечках це може бути будь-яка будівля — звістка про відкриття міні кінотеатру рознесеться миттєво, навіть без витрат на рекламу. Можна використовувати навіть занедбані будівлі, оренда яких, буде коштувати копійки, а якщо пощастить, віддадуть просто за те, що ви приведете їх в порядок. Тільки потрібно правильно оцінити витрати на реконструкцію, вони можуть бути дуже великі.

Побудувати будинок кінотеатру з нуля — справа витратна, та й непотрібне. Повернення коштів розтягнеться на довгі роки, а то й десятиліття. Краще розглянути варіанти з недорогий орендою, краще з можливістю подальшого викупу.

Головне на що потрібно звернути увагу при виборі приміщення під міні кінотеатр потрібно звернути увагу на висоту стель. Вона повинна бути від 3 метрів, адже потрібно буде розмістити великий екран і зробити зал для глядачів під нахилом.

Яке обладнання знадобиться для кінотеатру з функцією 3D
Поки йде ремонт в приміщенні і відбувається реєстрація індивідуального підприємництва, якщо ще не оформлений ІП (зареєструвати підприємство в Україні швидко зараз не проблема), саме час зайнятися підбором і покупкою устаткування для кінотеатру.

На сьогодні, є величезний вибір устаткування для міні кінотеатрів, різниця тільки в ціні і якості. Потрібно знайти оптимальне поєднання ціни, зручності і якості. Тільки і всього. Можна скористатися наявними можливостями замовити обладнання в Китаї, на тому ж, Аліекспресс. Китайські товари можна підібрати відмінної якості, а коштувати вони будуть на порядок дешевше. Все великогабаритне обладнання можна купити бу в Україні, дуже багато пропозицій, як раз в великих містах — закриваються кафе, бари, ті ж кінотеатри, що поробиш, криза. А ось електроніку, все ж краще закупити нову, у нас в країні, або за кордоном. До речі, у великих магазинах можна купити навіть дешевше ніж Китаї — курс долара пропонує свої особливості.

Устаткування для 3d:

 • Звукові процесори.
 • Кінопроекційне обладнання (3D цифрові кінопроектори).
 • Кіноекрани для залів.
 • 3D цифрові кіно сервери.
 • Підсилювачі потужності.
 • Акустичні системи.
 • Комплекти 3D-окулярів.
 • Вікно для кінопроекційною кімнати.
 • Світлове обладнання.
 • Електрообладнання тощо.Ще раз хочеться підкреслити, можна спробувати купити б / у устаткування для кінотеатру з функцією 3D, благо пропозицій в інтернеті безліч. Але, щоб купити якісне, потрібно бути фахівцем в цій сфері, якщо немає — краще купити нове.

  Старт бізнес проекту і реклама
  Як тільки підготовка закінчена, оформити ІП в Україні вдалося швидко, міні кінотеатр готовий — потрібно провести рекламну компанію, в невеликому місті зовсім не більшу, головне щоб люди дізналися про ваш проект. Реклама в місцевій газеті, оголошення по радіо і телебаченню міста, також можна надрукувати листівки і влаштувати їх роздачу.

  Після перших сеансів, обов’язково проведіть своє власне маленьке соціологічне дослідження, а простіше, опитування відвідувачів, що їм сподобалося, до чого є певні питання. Це допоможе зробити невеликі коригування та доробки. Біля входу в зал, непогано буде розмістити невелике кафе, де можна придбати безалкогольні напої і різноманітні смаколики — додатковий дохід зайвим не буде!

  Ось такий простий стартап, проект, інвестиції — відкрити кінотеатр в невеликому містечку, доступний практично кожному, потрібно лише бажання і трохи грошей.Добавить комментарий